درباره فروشگاه

هدف فروشگاه طبیعت زاگرس فراهم کردن امکان دسترسی مردم سرتاسر ایران به محصولات غذایی بسیار غنی و طبیعی است که توسط کشاورزان، دامداران و باغداران منطقه غربی زاگرس (شامل استانهای آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال خوزستان) تولید می گردند.
دامنه رشته کوههای زاگرس به دلیل شرایط خاص آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی آن محل بسیار مساعد و حاصلخیزی برای رشد انواع گیاهان و درختان مفید شامل درختان و گیاهان غذایی و دارویی کم نظیری بوده است. وجود این شرایط جغرافیایی و آب و هوایی همراه با پوشش گیاهی بی نظیر آن باعث تکثیر و پرورش دام ها و حیوانات بسیار سودمندی در این منطقه شده است.
دامنه زاگرس همچنین از قرن ها پیش محل سکونت اقوامی بوده است که سبک خاصی در حفظ سلامتی خود و تولید و نگهداری مواد غذایی داشته اند به طوری که مواد غذایی تولید شده در این منطقه از لحاظ ارزش غذایی و سلامت و بهداشت این محصولات و همچنین تاثیر آنها بر سلامتی انسان بی نظیر هستند.
با توجه به ویژگی های خاص این منطقه، فرهنگ مردمان ساکن و مواد غذایی تولید شده در این منطقه، فروشگاه طبیعت زاگرس تلاش می کند ضمن رعایت اصول بهداشتی هنگام تولید و ارسال محصولات، ارزش خاص غذایی آنها را نیز حفظ کند. به این منظور محصولات غذایی تنها از کشاورزان یا تولید کنندگانی که دارای مزارع یا باغهای ارگانیک( بدون استفاده از کود های شیمیایی تقویت کننده یا آفت کش های شیمیایی) هستند تهیه می شوند. در مورد محصولات غذایی که نیاز به فرآوری دارند نیز پروسه تولید محصول فرآوری شده تنها از مواد غذایی اولیه طبیعی، سالم و با کیفیت به صورت کاملا بهداشتی در محیط های پاک و توسط افراد با سلامت تایید شده و تجهیزات استرلیزه انجام می پذیرد.

فروشگاه طبیعت زاگرس محصولات محلی، سنتی و طبیعی روستاهای دامنه زاگرس را بدون واسطه به دست شما می رساند

  • عسل طبیعی کوهستان
  • مغز گردو، بادام، فندق و پسته
  • روغن و کره محلی گاوی و گوسفندی
  • نان و شیرینی های محلی
  • ترشی و سرکه و دیگر چاشنی های محلی

اطلاعات تماس با ما

آدرس: استان کرمانشاه، شهرستان کرمانشاه

تلفن تماس: 08334314687  –  09036744048

پست الکترونیک: info@tabeeatezagros.com